Nasze żłobki
Zapisz dziecko
REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  

 
Rozwój dzieci od Flamalle do Warszawy

Na VII posiedzeniu Polsko-Walońsko-Brukselskiej Komisji Mieszanej, która obradowała w Warszawie w dniach 13-14 grudnia 2016 r. zatwierdzono Program Wykonawczy na lata 2017-2019 do umowy o współpracy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Wspólnoty Francuskiej Belgii, Rządem Regionu Walonii i Komisją Wspólnotową Francuską Regionu Stołecznego Brukseli. W ramach Programu Wykonawczego przyjęto projekt "Rozwój dzieci od Flamalle do Warszawy", który bedzie wspólnie realizowany przez Zespół Żłobkow m.st. Warszawy i Wydział ds. Dzieci i Szkolnictwa w gminie Flemalle w Belgii. Celem projektu jest wymiana dobrych praktyk i ujęcie ich w teorie w powiazaniu z badaniami w zakresie psychologii dziecka i określonymi sytuacjami administracyjnymi w celu poprawy rozwoju autonomii w żłobkach.

Projekt zakłada organizacje wzajemnych misji naukowych poświęconych funkcjonowaniu struktur dla najmłodszych dzieci. Każda misja bedzie polegać na obserwacji i pracy nad określonymi zagadnieniami w żłobkach z lokalnym personelemi wladzami gminy.


  
  
  
  
  
  
  
  
  


Biuletyn Informacji Publicznej
Europejski Fundusz SpołecznyOferty, komunikaty
Oferty, komunikaty
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
P04/03/2017 Organizowanie i prowadzenie zajęć rytmiki oraz współorganizowanie imprez okolicznościowych wynikających z pracy dydaktycznej z dziećmi w placówkach Zespołu Żłobków m.st. Warszawy – w Żłobku nr 55
P03/03/2017 Dostawa artykułów szklanych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
więcej...

PoradnikPoradnik
Pomóż !
10 powodów, by nie bić dziecka
Uczę się życia od Ciebie
KONWENCJA O PRAWACH DZIECKA
Kary fizyczne wobec dzieci.
więcej...


strona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy | wyszukiwarka
© 2006-2017 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.