Zespół Żłobków m.st. Warszawy
                        
Nasze żłobki
Zapisz dziecko
REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  

 
Warszawskie żłobki – podziękowanie za udział w badaniu ankietowym

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie dziękuję za współpracę i poświęcony czas na udział w  badaniu ankietowym na temat usług opiekuńczych w warszawskich żłobkach i placówkach dziennego opiekuna, które miało miejsce w dniach 19 lutego - 16 marca br.

 

Wyniki badania z roku na rok pokazują wzrastające zadowolenie Państwa z jakości usług, a wciąż palącym problemem jest niewielka, choć nadal wzrastająca, liczba miejsc w żłobkach.  Jest to dla nas wyzwanie na najbliższe miesiące i lata.

 Ankieta miała przede wszystkim pokazać Państwa odczucia, określić  wady i zalety, mocne i słabe strony warszawskich żłobków i procesu rekrutacji dzieci do naszych placówek.

 

Wszystkie Państwa propozycje zmian są przez nas wnikliwie analizowane. Pomagają nam stale podnosić poziom świadczonych usług i usprawniać funkcjonowanie placówek. Dziękujemy za szereg cennych uwag dotyczących również organizacji systemu opieki nad dziećmi w formie dziennego opiekuna. Bardzo zależy nam, aby jakość usług świadczonych w żłobkach, już funkcjonujących oraz nowotworzonych była jak na najwyższym poziomie.

 

Zapraszam do zapoznania się z wynikami badania dostępnymi na stronach:

www.zlobki.waw.pl w banerze Wyniki Ankiety

www.warszawarodzinna.um.warszawa.pl

 Ze swej strony zapewniam, że  stale zwiększamy liczbę miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Warszawie. W zeszłym roku oddaliśmy do dyspozycji nowe żłobki  przy ul. Kinowej, Akacjowej i Placu Światowida. Jeszcze w tym roku zakończy się budowa żłobka w dzielnicy  Rembertów oraz modernizacja Żłobka nr 41 przy ul. Potockich 107 w dzielnicy Wawer.

 

Naszym celem na rok 2017 jest utworzenie około 1000 nowych miejsc. Do 2018 roku liczba miejsc w żłobkach wzrośnie do 8 500 miejsc m.in. dzięki budowie żłobków w dzielnicach: Białołęka, Bemowo, Wawer, Bielany, Wola, Ursynów, Wilanów, Targówek, Mokotów, Praga Południe, Ursus i Żoliborz. Planowane są również rozbudowy już istniejących placówek oraz zwiększenie dofinansowania liczby miejsc w żłobkach prywatnych.

 

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie ,,Super Żłobek, Klub Dziecięcy, Dzienny Opiekun 2016‘’, dzięki  któremu będę miał możliwość nagradzania najlepszych placówek w mieście i promowania optymalnych rozwiązań. Ankiety konkursowe będą Państwu udostępnione w czerwcu br.

 

 

Z pozdrowieniami

 

Tomasz Pactwa

 

Dyrektor Biura Pomocy i Projektów Społecznych

Urzędu m.st. Warszawy

 


Biuletyn Informacji Publicznej
Oferty, komunikaty
Oferty, komunikaty
Stop Krzywdzeniu Dzieci
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
więcej...

PoradnikPoradnik
Pomóż !
10 powodów, by nie bić dziecka
Uczę się życia od Ciebie
KONWENCJA O PRAWACH DZIECKA
Nigdy nie potrząsaj dzieckiem.
więcej...


strona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy
© 2006-2018 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.