Zespół Żłobków m.st. Warszawy
                        
Nasze żłobki
Zapisz dziecko
REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  

Nowy Żłobek w Dzielnicy Bemowo

W Dzielnicy Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 9 działa już nowy żłobek dla 150 najmłodszych warszawiaków. To już prawie 40. żłobek wybudowany w ciągu ostatnich 12 lat.

Budowa żłobka na Bemowie dla 150 dzieci to niezwykle wyczekiwana inwestycja tej ciągle rozwijającej się dzielnicy. Żłobek z sześcioma oddziałami mieści się w piętrowym budynku, otoczonym zielenią oraz placami zabaw dla dzieci. Placówka posiada tematyczne, przestrzenne, w pełni wyposażone sale dla dzieci, zespół kuchenny oraz część administracyjną. Ponadto dodatkowo wydzielono niespełna 80 metrową wielofunkcyjną salę do zajęć rytmicznych i sensorycznych.Powierzchnia użytkowa żłobka wynosi ok 1.334 m2.

W stolicy systematycznie przybywa miejsc dla najmłodszych warszawiaków. Dzieje się tak dzięki budowie i modernizacji żłobków oraz wykupie miejsc w niepublicznych placówkach. W sumie miasto zapewnia ponad 7000 miejsc dla dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć


  
  
  
  
  
  


Biuletyn Informacji Publicznej
Oferty, komunikaty
Oferty, komunikaty
Stop Krzywdzeniu Dzieci
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
ZŻ-ZP.26.20.18.AKS Świadczenie kompleksowej sprzedaży i dystrybucji / przesyłu paliwa gazowego (gazu ziemnego wysokometanowego grupy E) do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
więcej...

PoradnikPoradnik
Pomóż !
10 powodów, by nie bić dziecka
Uczę się życia od Ciebie
KONWENCJA O PRAWACH DZIECKA
Nigdy nie potrząsaj dzieckiem.
więcej...


strona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy
© 2006-2018 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.