Zespół Żłobków m.st. Warszawy
                        
Nasze żłobki
Zapisz dziecko
REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Napisz do nas
DZIENNY OPIEKUN
Zamówienia Publiczne
WYNIKI ANKIETY
PRACA
  


Najczęściej zadawane pytania.

W jakim terminie odbywa się rekrutacja?
Rekrutacja do żłobków trwa permanentnie  przez cały rok w miarę zwalniania się miejsc w żłobkach.Największy nabór na wrzesień na miejsce dzieci odchodzących do przedszkoli  odbywa się w czerwcu.Dokładnie terminy opisane  są w Harmonogramie rekrutacji .

Zaginął numer PIN – co robić?
Proszę pójść do żłobka I-go wyboru, gdzie został złożony wnioseki  tam można otrzymać numer PIN.

Nie mogę zmienić danych we wniosku?
Wszelkich zmian dokonujemy w żłobku I-go wyboru.Proszę udać się do żłobka i tam na pisemną prośbę zostaną dokonane zmiany.

Jak mogę się dowiedzieć  który jest mój wniosek na  liście oczekujących?
Proszę zalogować się do swojego wniosku i tam przy każdym z wybranych żłobków podana jest pozycja wniosku na liście. Logujemy się na stronie rekrutacji  www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012 , jak wpiszemy numer pesel System poprosi o czterocyfrowy numer PIN

Czy sama rejestracja w systemie oznacza że jestem na liście oczekujących na miejsce w żłobku?
Nie, trzeba wydrukować złożony wniosek, podpisać go i w ciągu 10 dni roboczych dostarczyć do żłobka I-go wyboru.

Dlaczego data rejestracji jest ważna?
System sam nalicza punkty za spełnianie poszczególnych kryteriów zaznaczonych przez rodziców, w przypadku takiej samej liczby punktów decyduje data i godzina złożenia wniosku, właśnie po to aby podstawą przyjęcia nie była uznaniowość a wydruk z Systemu.

Gdzie można logować się żeby sprawdzić swój status wniosku o przyjęcie dziecka do żłobka?
Logujemy się na stronie rekrutacji  www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012 , jak wpiszemy numer pesel System poprosi o  numer PIN
który przyszedł w mailu potwierdzającym rejestrację. Wtedy możemy sprawdzić status wniosku.

Jak potwierdzić on-line, że nadal oczekuję na miejsce w żłobku?
 Zgodnie z regulaminem rekrutacji w dniach 2 - 15 stycznia nowego roku wszyscy zarejestrowani w systemie rekrutacji a pragnący oczekiwać na miejsce w żłobku czy u dziennego opiekuna w nowym roku zobowiązani są do  zalogowania się i potwierdzenie chęci oczekiwania. Wniosek nie zaktualizowany on-line w terminie do 15 stycznia zostanie usunięty z systemu rekrutacji.

Potwierdzamy logując się do swojego wniosku poprzez stronę www rekrutacji - www.zlobki.waw.pl/rekrutacja2012, podając pesel rejestracyjny i numer PIN a następnie klikamy przycisk potwierdzając tym samym chęć oczekiwania na miejsce w bieżącym roku. Jeśli operacja potwierdzenia przebiegła prawidłowo, po ponownym zalogowaniu "rok oczekiwania na miejsce" zmieni się na bieżący rok.

Czy przy naborze wrześniowym otrzymam informację od kierownika żłobka o zakwalifikowaniu się dziecka do przyjęcia do żłobka?
 Od połowy maja do połowy czerwca obowiązek śledzenia co dzieje się z wnioskiem spoczywa na rodzicu/opiekunie. Gdy zmieni się status z "Oczekujący" na "Na liście do przyjęcia" konieczny jest bezzwłoczny kontakt ze żłobkiem. Wysyłany jest automatycznie przez system mail informujący o zmianie statusu wniosku.

Przy prowadzeniu rekrutacji uzupełniającej w trakcie roku, kierownik żłobka kontaktuje się z rodzicem/opiekunem w sprawie przyjęcia dziecka do żłobka.

 


Biuletyn Informacji Publicznej
Oferty, komunikaty

Oferty, komunikaty
Stop Krzywdzeniu Dzieci
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
ZŻ-U.01.2019
ZŻ.K.02.2019
ZŻ.U.03.2019
ZŻ.U.04.2019
ZŻ.K.05.2019
ZŻ.K.06.2019
ZŻ-ZP.26.33.19.KS Dostawa wyposażenia dydaktycznego oraz dostawa i montaż wyposażenia placów zabaw do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy - w podziale na części - II procedura
ZŻ-ZP.26.34.19.KS Dostawa wyposażenia dydaktycznego do żłobka przy ul. Łaguny oraz do żłobka przy ul. Cynamonowej na potrzeby projektu pn.
więcej...
Nasze kadry

Poradnik
Poradnik
Pomóż !
10 powodów, by nie bić dziecka
Uczę się życia od Ciebie
KONWENCJA O PRAWACH DZIECKA
Nigdy nie potrząsaj dzieckiem.
więcej...strona główna | nasze żłobki | zapisz dziecko | nasze kadry | poradnik | kontakt | ustawy
© 2006-2019 Zespół Żłobków m.st. Warszawy.