Wolne miejsca w warszawskich placówkach (stan na dzień 19.02.2021)

18_wolne-miejsca

Drodzy Rodzice,
zachęcam do skorzystania z oferty bezpłatnych miejsc w warszawskich placówkach.
Według stanu na dzień 19 lutego 2021 r. dysponujemy 95 wolnymi miejscami w poniższych placówkach:

Ursynów

  • Żłobek nr 3, ul. E. Warchałowskiego 8 PROJEKT UE
  • Żłobek nr 68, ul. Cynamonowa 7 PROJEKT UE
  • Żłobek nr 69, ul. Kazury 9
  • Placówka nr 212 Tygrysek i Przyjaciele, ul. Chłapowskiego 1
  • Placówka nr 256 Stacja Edukacja, ul. Transportowców 1

Mokotów

  • Żłobek nr 7 filia nr 1, ul. Al. Niepodległości 20

Zachęcam do sprawdzenia na stronie systemu rekrutacji w zakładce Informator (ikona zielonych domków), w których grupach wiekowych dostępne są wolne miejsca.
Wnioski dzieci rekrutowane są w ramach automatycznego procesu kwalifikacji w godzinach nocnych, zgodnie z liczbą uzyskanych punktów za spełnione kryteria, a w przypadku takiej samej liczby – datą rejestracji wniosku w systemie.

W celu skorzystania z oferty powyższych placówek, we wniosku o przyjęcie dziecka należy dokonać zmiany wyboru preferowanych placówek.
Jednocześnie przypominam, że trwa rekrutacja na udostępnione miejsca w Żłobku nr 3 przy ul. Warchałowskiego 8 objętych Projektem „Żłobkowy start”. Projekt ma na celu ułatwienie powrotu do aktywności zawodowej rodziców po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka, tj. osób przebywających na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim, czy osobom bezrobotnym lub biernym zawodowo.

W przypadku chęci wzięcia udziału w procesie rekrutacji do Żłobka nr 3 realizującego Projekt „Żłobkowy start” proszę o wybranie w systemie pozycji Żłobek nr 3 PROJEKT UE „Żłobkowy start” oraz zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w Projekcie.

Z poważaniem,
Edyta Jóźwiak
Dyrektor
Zespołu Żłobków m.st. Warszawy

Przejdź do treści