List Prezydenta m.st. Warszawy

Szanowni Państwo,

Nadchodzące Święta Wielkanocne będą inne niż wszystkie. Zazwyczaj była to okazja do rodzinnych spotkań, wspólnych zabaw, spacerów, wspólnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Niestety, epidemia koronawirusa sprawiała, że najlepsze, co możemy bliskim dać na święta, to zostać w domach.

Wiem, że to trudne. Wiem, że będzie Wam tych świątecznych spotkań brakować. Przeżywam to samo. Ale bardzo Was proszę, abyśmy wszyscy wykazali się odpowiedzialnością – im lepiej będziemy przestrzegać zaleceń sanitarnych teraz, tym większa szansa, że kolejne święta spędzimy już wspólnie z naszymi rodzinami.

Na te nietypowe święta chciałbym złożyć Wam i Waszym dzieciom najserdeczniejsze życzenia.

Przede wszystkim dużo zdrowia, bo szczególnie teraz widzimy, że ono jest naprawdę najważniejsze. Nadziei i optymizmu – niezbędnych w obecnej sytuacji – bo przecież o tym są te święta. A także siły i wytrwałości, by dzielnie przejść przez ten trudny czas.

Dziękuję Wam Drodzy Rodzice za wyrozumiałość i wsparcie jakie Nam okazujecie. Dziękuję za trud i pracę włożoną w wychowanie najmłodszego pokolenia, zwłaszcza teraz kiedy placówki są zamknięte.

Życzę Wam wszystkiego co dobre i piękne na nadchodzące Święta Wielkanocne. Tym razem nie będą tak huczne i radosne, ale takiego poświęcenia wymaga sytuacja.

Bądźcie z Waszymi pociechami zdrowi, bądźcie bezpieczni.

Rafał Trzaskowski
Prezydent m.st. Warszawy

Scroll to Top
Skip to content