Punkt znajduje się w domu wolnostojącym i składa się z dwóch lokali znajdujących się na parterze.

Lokal 1

W skład punktu nr 1 wchodzą 2 pokoje o metrażach: duży pokój 20,43 m2, sypialnia 11,73 m2

OPIEKUN: Pani Karolina

Mam na imię Karolina i od 2015 pracuję jako opiekun dzienny. Ukończyłam kurs dla ,,Opiekuna Dziennego w żłobku lub klubie dziecięcym”. W punkcie prowadzę zajęcia dostosowane do rozwoju dziecka. Jestem uśmiechniętą ciocią, która jest wrażliwa na potrzeby dziecka. Służę radą Rodzicom w temacie Dzieci. Organizuję spotkania z Rodzicami oraz wycieczki w cieplejsze miesiące. Dwukrotnie otrzymałam tytuł,, Super Dzienny Opiekun 2015″ oraz ,,Super Dzienny Opiekun 2016″ dzięki głosowaniu Rodziców moich wychowanków. Moje motto życiowe ,,Nie ma rzeczy niemożliwych są trudne do wykonania”.

Lokal 2

W skład punktu nr 2 wchodzą 2 pokoje o metrażach: duży pokój 20,88 m2, sypialnia 11,76 m2

OPIEKUN: Pani Dorota

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Od ponad trzech lat prowadzę Punkt przy ul. Samogłoski 9a/2. W pracy z dziećmi najważniejsza jest dla mnie otwartość na potrzeby dziecka. Staram się wspierać swoich podopiecznych w dążeniu do samodzielności.

Cieszę się gdy zaproponowane przeze mnie zabawy czy pomysły prac plastycznych spotykają się z zainteresowaniem dzieci. Kiedy nabywają nowych umiejętności , z dumą pokazują i opowiadają swoim rodzicom co robiły dzisiaj w Punkcie.

Jestem osobą cierpliwą i sumienną. Wielokrotnie mojej opiece powierzano dzieci z różnego rodzaju wyzwaniami zdrowotnymi. Staram się współdziałać z rodzicami, być otwarta na ich sugestie i w razie potrzeby dzielić się swoim doświadczeniem.

Poszerzam swoje kwalifikacje i umiejętności na szkoleniach oraz kursach min:

  1. Narzędzia pracy z dzieckiem w wieku niemowlęcym i przedszkolnym w oparciu o metodę E.E.Gordona
  2. Multisensoryczne metody pracy z dziećmi w różnych grupach wiekowych
  3. Metodyka pracy z dziećmi –scenariusze zajęć
  4. Interakcje wychowawców i dzieci w wieku żłobkowym.

Prywatnie interesuje się przyrodą oraz sprawami środowiska. Wraz z rodziną organizujemy wyprawy w ciekawe zakątki Polski.