Zespół Żłobków m.st. Warszawy, Żłobek nr 23

Drodzy Rodzice,

dbając o zdrowie Państwa jak również w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 w wyniku ogłoszonego stanu epidemii w Polsce, informuję, że do 10 kwietnia b.r. zawieszone zostają zajęcia we wszystkich oferowanych przez miasto żłobkach i punktach dziennego opiekuna w Warszawie.

Dla wszystkich sytuacja jest nowa i niewyobrażalnie stresująca dlatego tak ważna jest współpraca, wyrozumiałość i cierpliwość. Proszę Państwa o pozostawanie w domach. Na stronie internetowej Zespołu zamieszczać będziemy ważne dla Państwa informacje, w tym informacje o spędzaniu czasu, zabawach z dziećmi w domu.

Przypominam również, że mają Państwo możliwość skorzystania z dodatkowego zasiłku opiekuńczego na czas opieki nad dzieckiem w związku z zamknięciem placówek świadczących usługi opieki nad dziećmi do lat 3 z powodu COVID-19. Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługuje rodzicom lub opiekunom prawnym dzieci, którzy opiekują się dzieckiem poniżej 8. roku życia oraz są objęci ubezpieczeniem chorobowym (np. pracownikom, zleceniobiorcom, przedsiębiorcom). Wzór oświadczenia można pobrać na stronie internetowej ZUS www.zus.pl .

Główny Inspektorat Sanitarny na swojej stronie na bieżąco publikuje aktualne informacje o koronawirusie. Zachęcamy do śledzenia strony: https://gis.gov.pl

 

 

Budynek żłobka 23

 

Dane Żłobka:

Informacja o adresie żłobka Grzybowska 7 Informacja o adresie mail żłobka zlobek23@zlobki.waw.pl
Informacja o kodzie pocztowym żłobka 00-132 Warszawa Informacja o telefonie żłobka 723 248 060

 

Żłobek posiada 95 miejsc organizacyjnych w 5 grupach i przyjmuje dzieci w wieku od ukończenia 1 roku życia do trzech lat.

 

Kierownik placówki:

Kierownik placówki Bogdana Orłowska  
Informacja o adresie mail kierownika borlowska@zlobki.waw.pl Informacja o telefonie kierownika 797 990 823

 

Kierownik przyjmuje interesantów w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 9:00 -15:00 oraz we wtorki w godzinach 13:30 – 16:30, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

 

Przerwa urlopowa w Żłobku 23 w roku 2020 przypada w miesiącu sierpniu – oznacza to, że żłobek w tym czasie będzie zamknięty. 

 

Godziny otwarcia:

Godziny otwarcia 06:30-17:30
Zgłaszanie nieobecności i spóźnienia – telefonicznie pod numerem 723 248 060 oraz mailowo na adres zlobek23@zlobki.waw.pl do godziny 08:30.

 

Nasi specjaliści:

Nasi specjaliści
    • Starsza Pielęgniarka – Barbara Główka
    • Psycholog – Monika Krypa
    • Intendent – Agnieszka Przychodzeń
 

Nagrody:

Super Żłobek 2009 – II miejsce

Super Żłobek 2012 – III miejsce

Super Żłobek 2015 – I miejsce

Super Żłobek 2018 – IV miejsce

Super Żłobek 2019 – III miejsce