1000 pierwszych dni

Program „1000 pierwszych dni dla zdrowia”, którego partnerem jest Zespół Żłobków m.st. Warszawy, powstał po to, aby upowszechniać wiedzę na temat właściwego odżywiania dzieci w pierwszych trzech latach życia, na które przypada najintensywniejszy wzrost i rozwój malucha.

Strona programu 1000dni.pl ma promować wytyczne dotyczące żywienia małych dzieci oraz przekazywać praktyczną wiedzę na temat najnowszych zaleceń. Ponadto ma budować wśród rodziców i opiekunów świadomość, że odpowiednie odżywianie oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych ma ogromny wpływ na zdrowie dzieci oraz długość i jakość ich życia.

1000 pierwszych dni

Czy wiesz, że 1000 pierwszych dni życia dziecka czyli od poczęcia przez pierwsze lata to okres najintensywniejszego rozwoju i wzrostu dziecka? Ten etap już nigdy się nie powtórzy! Dowiedz się dlaczego 1000 pierwszych dni ma fundamentalne znaczenie dla zdrowia dziecka teraz i w dorosłym życiu.

Dbaj o jakość i bezpieczeństwo wybieranych produktów oraz komponowanie diety dziecka przez 1000 pierwszych dni życia ze wzglądu na jego wyjątkowo wrażliwy organizm.

Czy wiesz, że w czasie 1000 pierwszych dni życia dziecka:

1

 
2

 
3

 
4

 
5

Scroll to Top
Skip to content