Logopeda w żłobku integracyjnym

Wymagania kwalifikacyjna

O stanowisko logopedy w żłobku integracyjnym ubiegać się może osoba legitymujaca się wykształceniem wyższym o specjalności logopedycznej. Preferowane posiadanie Certyfikatu zawodowego logopedy wydanego przez Polski Związek Logopedów.

Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku logopedy z małymi dziećmi.

Od kandydata na stanowisko logopedy wymaga się ponadto:

  1. pełnoletności;
  2. pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
  3. niekaralności za przestępstwa umyślne;
  4. niekaralności za przestępstwa na tle seksualnym;
  5. obcycia szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dziecku.

Zakres obowiązków

  1. Prowadzenie profilaktyki logopedycznej.
  2. Sprawdzanie budowy oraz sprawności narządów artykulacyjnych, sposobu połykania śliny, sposobu jedzenia.
  3. Badanie artykulacji u dzieci mówiących.
  4. Prowadzenie ćwiczeń logopedycznych z dziećmi , u których stwierdzono ryzyko wad wymowy.
  5. Kierowanie dzieci, u których stwierdzono poważne zaburzenia komunikacji oraz uszkodzenia słuchu do odpowiednich placówek.
  6. Współpraca z Ośrodkiem Wczesnej Interwencji.
  7. Współpraca z Instytutem Fizjologii i Patologii Słuchu.
  8. Współpraca z rodzicami:
    • rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej;
    • prowadzenie poradnictwa logopedycznego;
    • konsultacje logopedyczne, w trakcie których demonstrowane są proste ćwiczenia logopedyczne do wykonywania w domu.
  9. Udzielanie konsultacji innym pracownikom Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
  10. Logopeda w zakresie prowadzonych działań współpracuje z innymi logopedami i psychologami zatrudnionymi w Zespole Żłobków m.st. Warszawy oraz z pracownikami do spraw nadzoru merytorycznego żłobków.

Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Oferujemy pracę w jednostce organizacyjnej miasta stołecznego Warszawy (sektor publiczny) na atrakcyjnych warunkach:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pierwsza umowa na czas określony 1 roku,
  • wolne weekendy i święta – praca tylko w dni powszednie,
  • wynagrodzenie płatne terminowo do końca miesiąca,
  • możliwość awansu i rozwoju zgodnie z przyjętą ścieżką awansu zawodowego,
  • rozbudowany pakiet socjalnych w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dopłata do wypoczynku, karty sportowe, zapomogi, nisko oprocentowane pożyczki),
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. 13-tka oraz nagroda jubileuszowa na każde 5 lat stażu pracy.

Oferujemy konkurencyjne względem sektora prywatnego wynagrodzenie, w skład którego wchodzi:

  • płaca zasadnicza brutto miesięcznie 3 160 zł brutto;
  • dodatek za wieloletnią pracę (przysługuje po 5 latach pracy i wynosi 5% i wzrasta o 1% aż do osiągnięcia 20%);
  • dodatek motywacyjny (około 15% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od obciążenia pracą oraz jej jakości w danym miesiącu, ocenianej przez kierownika żłobka).

Początkujący pracownik może zarobić na początku ok. 3 600 zł brutto, tj. 2 580 zł do ręki.
Doświadczony pracownik może zarobić na początku ok. 3 900 zł brutto, tj. 2 780 do ręki.