Psycholog w żłobku

Wymagania kwalifikacyjna

O stanowisko psychologa w żłobku ubiegać się może osoba legitymujaca się wykształceniem wyższym na kierunku psychologia, preferowana specjalizacja:

  1. psychologia kliniczna;
  2. psychologia wychowawcza;
  3. psychologia dziecka;
  4. psychoterapia.

Od kandydata na stanowisko psychologa wymaga się ponadto:

  1. pełnoletności;
  2. pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
  3. niekaralności za przestępstwa umyślne;
  4. niekaralności za przestępstwa na tle seksualnym;
  5. obycia szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dziecku.

Zakres obowiązków

  1. Obserwacje psychologiczne, mające na celu wytypowanie dzieci wymagających wczesnej interwencji i pomocy specjalistycznej;
  2. Wykonywanie bilansu rozwoju psychomotorycznego oraz emocjonalnego dzieci;
  3. Dobór odpowiednich właściwych form i metod wychowawczych;
  4. Podejmowanie działań profilaktycznych stymulujących rozwój dziecka;
  5. Prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć dla dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi i problemami emocjonalnymi;
  6. Prowadzenie zajęć rozwijających motorykę małą, mowę, kontakt społeczny;
  7. Realizowanie zajęć kształcących zmysły dotyku, węchu, słuchu;
  8. Zwracanie szczególnej uwagi na atmosferę stwarzaną w grupie i podmiotowe podejście do wychowanków żłobka;
  9. Kierowanie dzieci wymagających specjalistycznej opieki do odpowiednich placówek: Ośrodka Wczesnej Interwencji , Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w danym rejonie, poradni neurologicznej, poradni audiologicznej, okulistycznej;
  10. Współpraca z kierownikiem żłobka w zakresie:
    • prowadzonej przez placówkę całości pracy opiekuńczo-wychowawczej;
    • dbałość o dobrą atmosferę i kulturę pracy w placówce;
    • kontaktów z rodzicami;
    • planowania zakupów pomocy do zajęć opiekuńczo-wychowawczych w ramach przyznanej placówce kwoty;
  11. Współpraca z personelem w zakresie:
    • tworzenia i realizacji planów opiekuńczo- wychowawczych poszczególnych grup żłobkowych – zwłaszcza tworzenie odpowiednich warunków indywidualnych dla dziecka w okresie adaptacyjnym;
    • systematyczne hospitowanie i opiniowanie pracy opiekuńczo- wychowawczej;
    • pomoc w urządzaniu i wyposażaniu sal dziecięcych i ogrodu w sprzęt do zabaw i ćwiczeń ruchowych m.in. konsultacje w sprawie doboru, użytkowania i uzupełniania w/w sprzętu;
    • prowadzenie szkoleń seminaryjno- warsztatowych oraz prezentowanie nowych form i metod pracy;
    • prowadzenie konsultacji terapeutycznych dla personelu;
    • zapoznawanie pracowników żłobka z fachową literaturą psychologiczno-pedagogiczną oraz inspirowanie do dzielenia się własnymi doświadczeniami;
    • szkolenie personelu (opiekunek, pielęgniarek grupowych) w zakresie nowoczesnych metod wychowania i edukacji małych dzieci;
    • udział w podejmowaniu decyzji o przyjęciu dzieci do odpowiedniej grupy wiekowej oraz ich przenoszeniu do innej grupy.
  12. Współpraca z rodzicami:
    • konsultacje indywidualne, w tym na temat adaptacji dziecka w żłobku – przed przyjściem dziecka do żłobka lub w trakcie okresu adaptacji;
    • poradnictwo psychologiczne;
    • organizowanie i prowadzenie terapii podtrzymującej;
    • organizowanie i prowadzenie spotkań tematycznych;
    • propagowanie fachowej literatury psychologiczno-pedagogicznej;
    • prowadzenie „Kącika Psychologa”, w tym zapoznawanie z problematyką psychologiczno-wychowawczą oraz inspirowanie do indywidualnych przemyśleń w ramach proponowanych tematów.

Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Oferujemy pracę w jednostce organizacyjnej miasta stołecznego Warszawy (sektor publiczny) na atrakcyjnych warunkach:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pierwsza umowa na czas określony 1 roku,
  • wolne weekendy i święta – praca tylko w dni powszednie,
  • wynagrodzenie płatne terminowo do końca miesiąca,
  • możliwość awansu i rozwoju zgodnie z przyjętą ścieżką awansu zawodowego,
  • rozbudowany pakiet socjalnych w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dopłata do wypoczynku, karty sportowe, zapomogi, nisko oprocentowane pożyczki),
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. 13-tka oraz nagroda jubileuszowa na każde 5 lat stażu pracy.

Psycholog w w żłobku, z wyjątkiem żłobków integracyjnych zatrudniany jest w niepełnym wymiarze etatu (od 0,4 do 0,8 w zależności od ilości dzieci w placówce). Jest możliwość pracy w więcej niż jednym żłobku w celu posiadania pełnego etatu lub uzyskania zgody na dodatkowe zatrudnienie w innych placówkach edukacyjnych lub wychowawczych.

Oferujemy konkurencyjne względem sektora prywatnego wynagrodzenie, w skład którego wchodzi:

  • płaca zasadnicza brutto miesięcznie 3 160 zł brutto;
  • dodatek za wieloletnią pracę (przysługuje po 5 latach pracy i wynosi 5% i wzrasta o 1% aż do osiągnięcia 20%);
  • dodatek motywacyjny (około 15% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od obciążenia pracą oraz jej jakości w danym miesiącu, ocenianej przez kierownika żłobka).

Początkujący pracownik może zarobić na początku ok. 3 600 zł brutto, tj. 2 580 zł do ręki.

Doświadczony pracownik może zarobić na początku ok. 3 900 zł brutto, tj. 2 780 do ręki.