Aktualnosci - Żłobek 14

ZEBRANIE 28.09.2022r (środa) – godzina 15.30 – potwierdzenie terminu

 

Szanowni Państwo,

Tak jak umawiałam się z Państwem wcześniej – niniejszym potwierdzam – wstępny termin i godzinę zebrania tj:  – środa 28.09.2022 godzina 15.30. W imieniu swoim jak i całego mojego personelu SERDECZNIE ZAPRASZAMY 😉

Uprzedzając pojawiające się już pytania od Rodziców (3 osoby) – Proszę mi wierzyć – przeanalizowałam możliwości organizacji tego wydarzenia pod wszystkimi względami, robię to od 01.09.2022r. Kluczowym i decydującym argumentem za tym, żeby podać godzinę 15. 30 – BYŁO, JEST i BĘDZIE dla mnie zorganizowanie pracy, funkcjonowanie żłobka tak aby ZAWSZE BEZPIECZEŃSTWO DZIECI było PRIORYTETEM, na jak najwyższym poziomie.

W spotkaniu będą uczestniczyć przedstawiciele mojej kadry, a także gość specjalny.

Chciałabym jeszcze raz powiadomić  – jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 – bezpośrednio w placówce, telefonicznie – 797 990 814, e-mail karolinadabrowska@zlobki.waw.pl, zlobek14@zlobki.waw.pl.

Moje drzwi, oczy, uszy są dla Państwa otwarte 😉 Jestem dla Państwa Dzieci i dla Państwa.

Jeszcze raz zachęcam do skorzystania z powyższych możliwości kontaktu, do śledzenia naszej strony internetowej, korzystania z aplikacji, czytania ogłoszeń wywieszonych na drzwiach i tablicach ogłoszeń etc.

Miłego dnia 😉 Do zobaczenia 😉

pozdrawiam serdecznie

Karolina Dąbrowska

Przewiń do góry
Przejdź do treści