Aktualnosci - Żłobek 14 | Żłobek nr 14

Przywitanie oraz sprawy organizacyjne

Dzień dobry !!!

Drodzy Rodzice, Drodzy Państwo od dnia 01.09.2022r. objęłam stanowisko kierownika w Żłobku nr 14.

W imieniu własnym jak i mojego zespołu – chciałabym serdecznie przywitać każdego z osobna – Dzieci jak i Państwa w naszej społeczności.

Jestem do Państwa dyspozycji w godzinach mojej pracy tj. 7.30-15.30. Uprzejmie proszę o wcześniejsze uzgodnienie terminu spotkania.

W związku z tym, że jest to dla mnie nowa placówka, bardzo proszę o wyrozumiałość, a co najważniejsze danie mi czasu na organizację pracy, a także poznanie specyfiki pracy tutejszego żłobka.

Chciałabym poinformować o otwartym zebraniu, które odbędzie się prawdopodobnie w II połowie września, na którym przekaże Państwu wszystkie niezbędne informacje, a także odpowiem na Państwa pytania. Szczegóły postaram się przekazać Państwu z odpowiednio wczesnym wyprzedzeniem.

Jeśli chodzi o adaptacje …

Początek września to trudny czas dla każdego z Nas. Wasze Dziecko rozpoczyna niezwykle ważny etap w swoim życiu. To będzie wyjątkowa chwila również dla Was. Pojawią się wzruszenie, łzy oraz stres. Każde z tych uczuć, emocji są naturalne. Przez wszystkich mogą być inaczej przeżywane.

PAMIĘTAJCIE NIE JESTEŚCIE SAMI !!!

Przygotujcie na ten moment zarówno swoje Dzieci jak i Siebie.

Rozpoczęcie żłobka to bardzo dobra decyzja i nie pozwólcie, aby Wasze Dziecko zauważyło Wasz niepokój, czy wahanie. Początki są trudne dla Was, dla Waszych Dzieci i dla Nas. Jednak pozytywne nastawienie i współpraca zaowocuje uśmiechem na twarzy Waszego Dziecka.

Przygotujcie się na okres adaptacji i zapoznajcie się ze wszystkimi wskazówkami. Dobrze przygotowani i świadomi Rodzice to połowa sukcesu, o drugą połowę zadbamy MY.

WIEMY, ŻE PAŃSTWA DZIECI DADZĄ RADĘ, TRZYMAMY KCIUKI ZA WAS !!!

z poważaniem

Karolina Dąbrowska – Kierownik żłobka nr 14

Przewiń do góry
Przejdź do treści