Aktualności - Żłobek 50 | Żłobek nr 50

Dodatkowe zajęcia WWR

Z przyjemnością informujemy, że od marca b.r. w naszym żłobku ruszyły dodatkowe zajęcia z zakresu WWR (wczesne wspomaganie rozwoju) dla dzieci z niepełnosprawnościami a także zagrożonych niepełnosprawnością we współpracy z Poradnią Psychlogiczno – Pedagogiczną TOP, która została wskazana przez Miasto stołeczne Warszawa jako Wiodący Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy na obszarze powiatu warszawskiego.

Projekt, w którym bierzemy udział zapewnia dzieciom dodatkowe wsparcie terapeutyczne a co najważniejsze nie sumuje się z innymi zajęciami w ramach WWRD, realizowanymi w innych placówkach. Rodzaj zajęć i ilość godzin dla dzieci ustalane są przez naszych terapeutów i dostosowywane do możliwości logistycznych zarówno Rodziców, jak i naszych.

Zajęcia realizowane są na terenie naszego żłobka w salach przystosowanych do zajęć z dziećmi (Sala Doświadczania Świata, gabinet rehabilitacyjny, gabinet psychologiczny i logopedyczny), prowadzone terapie to: zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia rehabilitacyjne, logopedyczne a także stymulacja wielozmysłowa – czyli oddziaływania tak bardzo potrzebne przy wsparciu rozwoju dzieci, szczególnie ze szczególnymi potrzebami.

Zajęcia w ramach projektu, będą trwały do końca 2021 roku i będą koordynowane przez Poradnię TOP.

Zespół terapeutyczny

 

Załączniki

Scroll to Top
Skip to content