Jadłospis - Żłobek 70 | Żłobek nr 70

Jadłospis 31.10-4.11.2022

PONIEDZIAŁEK 31.10.2022 Potrawa zawiera alergeny

Śniadanie: Kasza manna na mleku. Pieczywo z masłem, ser mozzarella, pomidor, papryka (D: wędlina wieprzowa) (gluten, mleko) Herbatka rumiankowa
II śniadanie: Jabłka, winogrona, woda.

Obiad: Ziemniaki, mintaj pieczony w sosie pomidorowym, kalafior gotowany, surówka z kapusty białej, marchewki, jabłka i ogórka z oliwką (gluten, jajo, seler) Kompot truskawkowy.

Podwieczorek: Zupa zacierkowa z natką. Koktajl czereśniowo-morelowy na kefirze + wafle tortowe, woda (mleko, gluten, seler, jaja) (D: koktajl na mleku jaglanym, chrupki)

 

WTOREK 1.11.2022 Potrawa zawiera alergeny

Wszystkich świętych

 

ŚRODA 2.11.2022 Potrawa zawiera alergeny

Śniadanie: Kluski lane na mleku. Pieczywo mieszane z masłem, wędlina drobiowa, ogórek kiszony. (mleko, gluten, jaja) Herbatka malinowa
II śniadanie: Melon, jabłka, woda.

Obiad: Kasza jęczmienna, gulasz z kurczaka, brukselka gotowana, surówka pomidora z oliwką (gluten, mleko, seler) Kompot wiśniowo-śliwkowy.

Podwieczorek: Zupa krem z dyni z groszkiem ptysiowym. Kisiel czereśniowy z ciasteczkami mini zoo, woda (gluten, seler)

 

CZWARTEK 3.11.2022 Potrawa zawiera alergeny

Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku, Pieczywo mieszane z masłem, pasztet wielowarzywny z jarmużem, ogórek zielony (gluten, mleko, seler) Herbatka z owoców leśnych.
II śniadanie: Gruszki, jabłka

Obiad: Makaron, pieczeń z indyka, jarzyny mieszane gotowane, surówka wielowarzywna z jogurtem (D: z oliwką) ( mleko, seler, jaja). Kompot wieloowocowy.

Podwieczorek: Zupa zarzutka z ziemniakami. Jogurt naturalny ze szpinakiem i bananami, wafle kukurydziane (D: mus owocowy +płatki ) ( seler, mleko)

 

PIĄTEK 4.11.2022 Potrawa zawiera alergeny
Śniadanie: Kakao na mleku. Bułeczka z masłem i twarogiem waniliowym + mus czereśniowy (D: wędlina, ogórek ) (mleko, gluten, kakao)
II śniadanie: Banany, śliwki, woda.

Obiad: Ziemniaki, kotlecik z kalafiora pieczony, groszek gotowany, surówka z kapusty czerwonej, z jabłkiem, z oliwką. ( gluten, jaja) Kompot morelowo gruszkowo jabłkowy.

Podwieczorek: Zupa grysikowa z kaszą kukurydzianą. Racuszki z dżemem + mleko do picia (D: placuszek z dżemem, napój ryżowy) (gluten, jaja, mleko, seler).

Przewiń do góry
Przejdź do treści