Jadłospis - Żłobek 28 | Żłobek nr 28

JADŁOSPIS NA OKRES 21-23.12.2020r.

JADŁOSPIS NA OKRES 21-23.12.2020r.

 

DATA ŚNIADANIE OBIAD I faza OBIAD II faza (zupa) PODWIECZOREK
Poniedziałek

21.12.

2020

 

 

Ryz biały na mleku, pieczywo mieszane z masłem, ser żółty  z plasterkiem ogórka kiszonego, herbatka do picia. D b/pm/mk-  masło flora, pieczywo mieszane, dżem, kaszka bezmleczna.

II śniadanie: jabłka. D b/jabłka-gruszka.

Ziemniaki z koperkiem, filet z indyka duszony w sosie śliwkowym (śliwka suszona do sosu), fasolka zielona gotowana na jarzynkę, mizeria z ogórka świeżego  z jogurtem naturalnym (d b/pm- olejem ). Kompot owocowy ( owoce mieszane). Zupa z  warzywami i kaszą jęczmienną, natka pietruszki. Ciasto biszkoptowe z brzoskwinią. D b/pm/jaj- przecier owocowy. Woda do picia.
        Alergeny Gluten, białko mleka krowiego, jajo kurze, soja Gluten, jaja  kurze, seler Gluten, seler, Gluten, seler, białko mleka krowiego,
Wtorek

22.12.

2020

 

Kasza kukurydziana na mleku, pieczywo mieszane z masłem, pastą z soczewicy i pomidorów (d b/pm/mk/pomidorów- masło flora, pieczywo mieszane z dżemem), herbatka do picia..

II śniadanie: gruszka, jabłko.

D b/jabłka-gruszka.

Ziemniaki z koperkiem,  pulpeciki  wieprzowe w sosie bazyliowym, kalafior  gotowany na jarzynkę, surówka z kapusty kiszonej i marchewki z dodatkiem jabłka, natki pietruszki, oleju. Kompot wiśniowy.

d b/jabłka- surówka bez dodatku jabłka.

Zupa dyniowa z warzywami, makaronem  b/jajecznym mini,  natka pietruszki. Mus truskawkowy z makaronem i jogurtem naturalnym  , chrupki kukurydziane. Woda do picia.

D b/truskawek-mus gruszkowy.

Alergeny Gluten, białko mleka krowiego, jajo kurze, soja Gluten, jaja  kurze,  seler Gluten, seler, Gluten, seler, białko mleka krowiego, jajo kurze
Środa

23.12.

2020

 

 

Kaszka ryżowa, wafle kukurydziane z masłem, dżemem lub pomidorkiem, herbatka do picia. II śniadanie: gruszka. Kasza gryczana, kotleciki z mintaja, kukurydza gotowana na jarzynkę, surówka z  marchewki. Kompot wiśniowy. Zupa jarzynowa z makaronem bez jajecznym.

 

Mus z wiśni z wafelkiem ryżowym.

Woda do picia.

alergeny        
Czwartek.

24.12.

2020

 

       
Alergeny        
Piątek

25.12.

2020

 

 

       
Scroll to Top
Skip to content