Pomoc dla Michalinki

Michalinka zmaga się z bardzo rzadką chorobą genetyczną kości i chrząstek- hipochondroplazja, która wymaga opieki wielu specjalistów, długotrwałej rehabilitacji oraz cyklicznych badań. Zadowalające efekty w chorobie, jaką ma nasza córka przynosi terapia hormonem wzrostu. Leczenie jest czasochłonne i trwa do końca okresu wzrastania. W naszym przypadku liczy się każdy centymetr. W przypadku tej choroby lek nie jest refundowany przez NFZ, a kuracja hormonem jest bardzo kosztowna. Dodatkowo Michalinkę czeka operacja wydłużania i prostowania kończyn dolnych.

W związku z tym PROSIMY- pomóżcie urosnąć naszej Michalince!

Jesteśmy dopiero na początku długiej drogi w walce o lepsze życie naszej córeczki. Kolejne wizyty u specjalistów otwierają nam oczy na różne aspekty, z którymi musimy się zmierzyć. U Michalinki stwierdzono również dysfunkcję klatki piersiowej (klatka lejkowata- szewska), co będzie wiązało się z kolejną operacją. Obecnie w związku z tym jesteśmy na etapie rehabilitacji, jednak nie jest ona w stanie całkowicie wyeliminować problemu- pozwala jednak na zmniejszenie zaburzeń oddychania i zwiększenie pojemności płuc.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy,
Rodzice Michalinki


Aby pomóc Michalince wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać numer KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” należy podać:
40209 Kuna Michalina

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Dokonaj wpłaty na subkonto podopiecznego w Fundacji

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
40209 Kuna Michalina darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Przewiń do góry
Przejdź do treści