Kategoria: Żłobek nr 16

W marcu jak w garncu :)

Przyszła do nas piękna wiosna, wielką radość nam przyniosła. Najpierw zawiał ciepły wietrzyk, potem z chmurki ciepły deszczyk. Zaświeciło jasne słonko, zatrzymało się nad łąką.

Czytaj więcej...

Karnawałowy luty :)

Luty, był miesiącem, który upłynął nam w oczekiwaniu pierwszego, wspólnego z Rodzicami karnawałowego balu przebierańców. Wszyscy wyczekiwaliśmy tego wyjątkowego dnia, by zobaczyć w przebraniach –

Czytaj więcej...

Zimowy styczeń

W styczniu w naszym żłobku Dzieci wraz z Opiekunkami, próbowały przywołać zimę poprzez zabawy i zajęcia o tematyce obecnej pory roku. Pojawiły się m.in.: śnieżynki,

Czytaj więcej...
Przewijanie do góry