Żłobek nr 38 - ul. Brechta 14a: Faworki w gr II

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji jak mali cukiernicy z grupy Śliweczek ciężko pracowali nad powstaniem słodkości. Faworki były przepyszne wiec szybko zniknęły z tacy.  

Aktualności - Żłobki: Ważne! - Rekrutacja do przedszkoli

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2020/2021 zacznie się 3 marca i będzie prowadzona wg. harmonogramu dostępnego na stronie serwisu Biura Edukacji m. st. Warszawy http://www.edukacja.warszawa.pl/ oraz na stronach internetowych i tablicach ogłoszeń w przedszkolach.  Rekrutacja prowadzona będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu ewidencji podań, który zostanie uaktywniony 3... Czytaj więcej

Żłobek nr 38 - ul. Brechta 14a: Bal Walentynkowy w gr. III i IV

Z okazji Walentynek w naszym żłobku odbył się wspaniały bal serduszkowy.  Dzieci ubrane w czerwone stroje tańczyły wesoło przy swoich ulubionych piosenkach.

Aktualności - Żłobki: Bal karnawałowy

Pierwszy Bal Karnawałowy w Żłobku nr 66 za nami. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Aktualności - Żłobki: Zabawy sensoryczne w grupie II - pieczenie pizzy,

Dzieci uwielbiają zabawy różnego rodzaju masami plastycznymi. A najlepszą zabawą jest pieczenie! Dlatego Panie opiekunki przygotowują dla dzieciaków z grupy II zajęcia, na których mogły one zobaczyć, jak powstaje pizza czy szarlotka, dotknąć, powąchać składników, a na koniec zobaczyć efekt swojej pracy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Żłobek nr 38 - ul. Brechta 14a: Teatrzyk pt:"Czerwony Kapturek"

Opiekunki z gr.2 Śliweczki zaprosiły dzieci do teatru. Maluchy bardzo chętnie obejrzały przedstawienie pt: "Czerwony Kapturek" a następnie zapoznały się z kukiełkami biorącymi udział w widowisku.