Aktualności - Żłobki: Zabawy sensoryczne w grupie II - pieczenie pizzy,

Dzieci uwielbiają zabawy różnego rodzaju masami plastycznymi. A najlepszą zabawą jest pieczenie! Dlatego Panie opiekunki przygotowują dla dzieciaków z grupy II zajęcia, na których mogły one zobaczyć, jak powstaje pizza czy szarlotka, dotknąć, powąchać składników, a na koniec zobaczyć efekt swojej pracy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Aktualności - Żłobki: Karnawał w grupie II

Panie opiekunki z grupy II przygotowały dla dzieci zabawę karnawałową. Dzieci tańczyły przy rytmicznych przebojach, bawiły się z chustą animacyjną, bańkami mydlanymi, piłkami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej radosnej zabawy.  

Aktualności - Żłobki: Bal przebierańców u Maluszków

Tak, Maluszki z najmłodszej grupy też mają bal karnawałowy! Dzieciaki były zafascynowane tym, że ich opiekunki wyglądają trochę inaczej. One same również. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z małymi przebierańcami.

Aktualności - Żłobki: Dzieci poznają zawody: lekarz, strażak

Panie opiekunki z grupy IV zorganizowały dla dzieci cykl zajęć, w których poznają oni zawody. Gościliśmy już Strażaków oraz Panią Doktor i czekamy na wizytę Policjantów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  

Aktualności - Żłobki: Bal karnawałowy w grupie III i IV

W karnawale czas na zabawę! Panie opiekunki przygotowały dla dzieci pięknie udekorowaną salę, Rodzice - wspaniałe stroje. Dzieci - trochę zaskoczone swoim niecodziennym wyglądem, jednak bawiły się świetnie.  

Aktualności - Żłobki: Profilaktyka ospy wietrznej

Szanowni Państwo. Informuję, iż istnieje możliwość wykonania bezpłatnych szczepień przeciwko ospie. Potrzebne jest zaświadczenie, iż dziecko uczęszcza do żłobka. Zaświadczenie można otrzymać w żłobku, w godzinach pracy administracji lub w innym terminie ustalonym z kierownikiem żłobka bądź starszą pielęgniarką.