Aktualności: Teatrzyk

W dniu 23 października odwiedziła Nas"Agencja Teatralna Prima" ze spektaklem dla dzieci pt: "Złota Rybka"

Aktualności: Jesień w naszym żłobku

W naszym żłobku już jesień. Uczymy się piosenek o jesieni i bawimy się na dworze bo jest ładna pogoda. Zapraszamy do naszego żłobka.                  

Aktualności: Warszawa w kwiatach

Nasz Żłobek bierze udział w konkursie Warszawa w kwiatach.  Żłobek dysponuje ogromnym terenem. Mamy las, eko łąkę i place zabaw.  Wokół Żłobka w części zalesionej zasadzono w bieżącym roku prawie 70 krzewów iglastych celem zagospodarowania tej części  ogrodu.. Zasadzono: 20 cyprysików lawsona, jałowce chińskie, jałowce sabińskie,... Czytaj więcej

Aktualności: Bańkowe szaleństwo w Mandarynkowym Ogrodzie

W tak piękna pogodę jak dziś, uwielbiamy gonić bańki mydlane. Ciociom doskonale wychodzi ich robienie :) To świetna zabawa móc obserwować kolory, które się w nich odbijają oraz kształty, jakie tworzy z nich wiatr. Bardzo lubimy spędzać czas w naszym ogrodzie :)         

Aktualności: Zabawy w ogrodzie

Zabawy w ogrodzie Uwielbiamy wychodzić do naszego żłobkowego ogródka. Kiedy tylko pogoda nam na to pozwala, na świeżym powietrzu odbywają się zajęcia rytmiczno-muzyczne. Bawimy się w piaskownicy, huśtamy się, jeździmy na motorkach. Lubimy robić babki z piasku, czy po prostu posiedzieć na trawce :)    ... Czytaj więcej

Aktualności: Certyfikat ,,Chronimy dzieci"

Żłobek otrzymał certyfikat ,,Chronimy dzieci" przyznawany placówkom realizującym politykę ochrony dzieci przed przemocą. Certyfikat ważny do 10.03.2020.