GALERIA

Często otrzymujemy pytania, czy istnieje możliwość obejrzenia żłobka przed podjęciem decyzji o zapisaniu dziecka do naszej placówki.

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom, prezentujemy kilka zdjęć naszych wnętrz. Żłobek nr 57 mieści się w budynku parterowym, liczy 6 grup, w każdej z nich jest ok 30 dzieci. Każda grupa posiada dwie sale, które można połączyć ze sobą, za pomocą rozsuwanej ściany. W jednej z sal mieszczą się stoliki, przy których dzieci jedzą oraz odbywają się zajęcia plastyczno-manualne. Druga sala służy do swobodnej zabawy, przeprowadzane są w niej też zajęcia tematyczne oraz muzyczne. W tej sali dzieci leżakują po obiedzie. Z sali grupowej jest bezpośrednie wejście do łazienki, każda grupa posiada też własną szatnię, mieszczącą się bezpośrednio przed wejściem do sali.
Do dyspozycji dzieci jest przestronna sala ruchowa oraz duży plac zabaw (podzielony na 3 części, tak, aby codziennie każda grupa mogła skorzystać z zabawy na świeżym powietrzu). Udogodnieniem dla rodziców jest wózkownia.

Scroll to Top
Skip to content