Już prawie wakacje – czerwiec w żłobku

W czerwcu myśleliśmy głównie o zbliżających się wakacjach. Słońce i piękna pogoda pozwoliły nam spędzić mnóstwo czasu na świeżym powietrzu. Każdego dnia Panie opiekunki organizowały dzieciom różne ciekawe aktywności na żłobkowym ogrodzie. Duże wrażenie wywarły na wszystkich piaskownice, które w czerwcu zapełniły się nowym, świeżym piaskiem.

Na początku miesiąca zaprosiliśmy do siebie rodziców wraz z rodzinami i dziećmi aby wspólnie świętować Dzień Rodziny. Zabawa upłynęła nam pod znakiem pirackiej przygody, pełnej różnorodnych aktywności dla każdego. Dzieci mogły skorzystać z malowania buziek czy otrzymać zwierzątka z balonów. Panie opiekunki przygotowały wspaniałe dekoracje, przypłynął do nas nawet najprawdziwszy piracki statek! Nie zabrakło baniek mydlanych, słodkiego poczęstunku, muzyki oraz tańców. Wszyscy wspaniale się bawili.

W czerwcu odwiedzili nas również specjalni goście, którzy zaprezentowali bajkę o rybaku i złotej rybce.

Najmłodsza grupa miała okazje stać się poszukiwaczami skarbów. Wspólnie z Paniami przeszukiwali skrzynie pełne ciekawych oraz zaskakujących rzeczy.

Miesiąc zakończył się zakończeniem roku żłobkowego dla najstarszych dzieci, które od września będą uczęszczać już do przedszkoli. Dzieci z grupy 3,4,5 oraz 6 wraz z Paniami przygotowały występ dla rodziców, zakończony rozdaniem dyplomów, prezentów oraz słodkim poczęstunkiem. Mamy nadzieję, że wszyscy będą dobrze wspominać żłobkowe lata, a w przedszkolu spotkają ich nowe wspaniałe przygody!

Scroll to Top
Skip to content