Czerwiec 2023

Czerwiec to wyjątkowy czas w naszym żłobku, przepełniony świętowaniem.

1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Ten dzień był wypełniony wspaniałymi zabawami, które dawały dzieciom wiele radości np. skoki na dmuchanym zamku, malowanie twarzy, zabawy z balonami, zabawy taneczne przy żłobkowych hitach, malowanie farbą po płótnie, łapanie baniek mydlanych.

23 czerwca odbył się Dzień Taty, to ważne wydarzenie wśród małych żłobkowiczów, ponieważ tata to niezwykle wyjątkowa osoba w życiu każdego dziecka.

Ciocie opowiedziały dzieciom jaką rolę pełni tata w rodzinie. Słuchały piosenek w tej tematyce. Poznały wybrane narzędzia, które znajdują się w warsztacie taty. Dzieci wykonały własnoręczne, przepiękne prezenty które wręczyły na koniec dnia.

Obchodziliśmy również Uroczyste Zakończenie Roku – grupa młodsza świętowała zakończenie z najbliższymi na wspólnej zabawie, tańcach, pracy plastycznej i pokazie multimedialnym podsumowujący przygodę żłobkową dzieci.

Trzy najstarsze grupy przygotowywały piękne przedstawienia, w których zaskoczyły zaproszonych gości i rodziców. Nie zabrakło wierszyków, śpiewania piosenek oraz tańców. Po przedstawieniu przyszedł czas na pożegnanie. Dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Nie zabrakło łez wzruszenia jak i uśmiechów na twarzach rodziców i dzieci.

 

Słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru życzy Kierownik Żłobka wraz z kadrą.

Scroll to Top
Skip to content