Czerwiec 2023

Czerwiec

 

W czerwcu dużo się działo w naszym żłobku.

Wesoło i hucznie obchodziliśmy Dzień Dziecka – skakaliśmy w dmuchanym zamku, puszczaliśmy bańki oraz bawiliśmy się przy muzyce z ciekawymi zabawami ruchowymi, które ciocie nam zorganizowały.

21 czerwca odbył się u nas piknik rodzinny wraz z uroczystym zakończeniem roku na który zostali zaproszeni rodzice. Nie zabrakło wierszyków, piosenek o tematyce wakacyjnej. Po występie nadszedł czas na pożegnanie dzieci, które we wrześniu zaczną swoją przygodę w przedszkolu. Dzieci otrzymały drobne upominki – dyplomy, medale oraz książki.

Podczas pikniku rodzinnego, było dużo atrakcji m. in. malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną, sesje zdjęciowe przy fotobudce, skoki w dmuchanym zamku oraz ciocie robiły nam tatuaże. Odwiedził nas klaun oraz Marshall z Psiego Patrolu, nie zabrakło również pyszności przyrządzonych przez naszych kochanych rodziców.

Czerwiec był miesiącem pięknej słonecznej pogody co umożliwiło nam spędzać dużo czasu w ogrodzie. Ciocie zorganizowały zabawę pt. „Idziemy na ryby” przekonaliśmy się, że przy wędkowaniu należy być cicho, aby nie spłoszyć ryb.

Nie zapomnieliśmy oczywiście o Dniu Taty, przygotowaliśmy dla nich piękne laurki w kształcie krawatu oraz drobne prezenty, które robiliśmy podczas zajęć z wykorzystaniem masy solnej.

Scroll to Top
Skip to content