Słoneczny lipiec

Lipiec był dla nas ostatnim miesiącem roku żłobkowego 2022/2023. Wszystkim udzielał się wakacyjny nastrój a nasze żłobkowe Maluchy większość dnia hasały w ogrodzie, korzystając z pięknej pogody. Podczas zajęć w salach opiekunki organizowały dzieciom zajęcia o tematyce pory roku oraz wakacyjnych wyjazdów wypoczynkowych.

Nasi najstarsi żłobkowicze byli również przygotowywani do zmiany jaka ich czekała, czyli przejście do przedszkola. To właśnie najstarsze dzieci były w odwiedzinach w naszym zaprzyjaźnionym Przedszkolu nr 3 i wspólnie z przedszkolakami obejrzeli występy tancerzy, którzy zaprezentowali tańce ludowe.

Jednocześnie lipiec, to był czas gdy trwała rekrutacja nowych dzieci do żłobka na kolejny rok żłobkowy. Nowi Rodzice dopełniali wszelkich formalności, by już od września Ich Pociechy rozpoczęły swoją przygodę z naszym żłobkiem. Podczas zebrania organizacyjnego z Rodzicami Dzieci nowoprzyjętymi, zorganizowaliśmy już po raz kolejny zbiórkę środków higienicznych dla podopiecznych Fundacji Jesteśmy z Nadzieją, która prowadzi Przychodnię dla bezdomnych. Jak zwykle darów było więcej, niż się spodziewaliśmy:)

Scroll to Top
Skip to content