Aktywności w czerwcu

Dzieci większość czasu spędzały na żłobkowym ogrodzie korzystając z czerwcowego ciepełka. Aby uciec  przed upałem część aktywności odbywała się w salach. Dzieci świętowały Dzień Dziecka oraz zakończenie roku żłobkowego na Pikniku Rodzinnym. Żłobeczek odwiedzili również muzycy z koncertem dla maluchów.

Przewijanie do góry