Czerwiec

Jak wszyscy wiemy jest taki dzień w czerwcu, który hucznie świętujemy- Dzień Dziecka 🙂 W ten dzień odwiedziły nas alpaki z Farmy “Alpaki Misiaki”. Mogliśmy je nakarmić pyszną marchewką oraz dowiedzieć się jak bardzo są milusie i mięciutkie w dotyku, poprzez ostrożne głaskanie ich. Cynamon i Hades to cudowne zwierzaki. Większość dnia spędziliśmy na dworze, gdzie zorganizowaliśmy wspólne pikniki na kocykach, podczas których mieliśmy m.in. malowane buźki i pełno dodatkowych zabaw, a dookoła nas unosiły się piękne bańki mydlane.

W czerwcu dowiedzieliśmy się, podczas rozmów z użyciem ilustracji, jak bezpiecznie spędzić swoje wakacje oraz czym można na nie jechać, poprzez wyklejanie pojazdów kolorową bibułą. Ustaliliśmy także, co zabrać ze sobą na nasze wakacyjne podróże, które już niebawem.

Podczas zabaw w ogrodzie łowiliśmy rybki z wody, oraz bawiliśmy się w błotku 🙂  Nie mogło również zabraknąć szalonych tańców z rekwizytami w postaci kolorowych chust i kapeluszy. To była wspaniała zabawa! W czerwcu bawiliśmy się też się w małych ogrodników sadziliśmy swoje własne nasionka, by później obserwować ich przemianę w piękne roślinki. Wykonywaliśmy także przeróżne prace plastyczne, poprzez które mogliśmy wyrazić siebie oraz takie, podczas których Panie opowiadały nam np. o niesamowitym kosmosie, podczas malowania go.

 

Scroll to Top
Skip to content