Lipiec i Sierpień

Nadeszły i one nasze ukochane i tak długo wyczekiwane WAKACJE!

Przez te dwa miesiące działo się wiele a uśmiechom i zabawom nie było końca.

Królowały u nas przede wszystkim aktywności na dworze. Robiliśmy przeróżne konstrukcje w piaskownicy, usprawnialiśmy swoją zręczność poprzez wspinanie się na ściankę, robiliśmy sobie pikniki i wygrzewaliśmy się na słoneczku, ale najbardziej kochaliśmy pluskać się w basenikach i od czasu zrobić w nich istne błotko do fantastycznej zabawy. Wychodziliśmy często na spacerki gdzie mogliśmy się wyciszyć i razem odkrywać piękno przyrody oraz znaleźć idealne płótna do naszych kredowych arcydzieł, które upiększały nasz żłobeczek.

Wykonywaliśmy również prace plastyczne takie jak „morze naszymi oczami”, „wymarzone lody”, „wyjątkowe puzzle” i wiele innych przy których tworzyliśmy własne, niepowtarzalne dzieła sztuki, a najlepsze były te gdzie na końcu można było jeszcze trochę się zabawić i na przykład z resztek materiałów zrobić sobie konfetti, to była niezła zabawa.

Nie mogło zabraknąć oczywiście zajęć muzycznych, które kochamy a najlepiej wspominamy te, w których wymyślaliśmy własne melodie instrumentami i dziko szaleliśmy na parkiecie do naszych unikatowych dźwięków.

Scroll to Top
Skip to content