Jednostka budżetowa miasta stołecznego Warszawy - Logo

Zespół Żłobków m.st. Warszawy

Bal karnawałowy

BAL KARNAWAŁOWY
Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też będzie w tym roku

Tego dnia już od rana w żłobku pojawiają się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.
Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach. Na salach podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł i baniek mydlanych. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.
Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Scroll to Top
Skip to content