Wygasające umowy w placówkach niepublicznych

Szanowni Państwo,

Informujemy że w dniu 25.05.2022 r. opublikowano zarządzenie Prezydenta m.st. Warszawy o numerze 886/2022 w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu organizacji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w formie żłobka, klubu dziecięcego lub dziennego opiekuna.

W związku z powyższym, poniżej przedstawiamy listę placówek, w których umowa o realizację zadania publicznego wygasa z dniem 31.08.2022 r.:

UMOWY TYLKO DO KOŃCA SIERPNIA 2022 r.

Placówka nr 80 Żłobek Elfiki, ul. Safony 1

Placówka nr 92 Zaczarowana Dolina, ul. al. Rzeczypospolitej 2/U4

Placówka nr 101 Żłobek Małe Zuchy, ul. Topolowa 8

Placówka nr 104 Bajkowe Ludziki, ul. Obrońców Tobruku 38/u3

Placówka nr 112 Żłobek Niepubliczny BAMBINO, ul. L.Tołstoja 1/68

Placówka nr 113 Klub Dziecięcy Mamy Czas, ul. Bohdanowicza 13/1

Placówka nr 123 Bajkowe Ludziki, ul. Racławicka 146/u5

Placówka nr 125 Marzenia do Spełnienia, ul. Wierna 24

Placówka nr 128 TAKI Serwis Dzienny Opiekun 1, ul. Ząbkowska 22/24/129

Placówka nr 129 TAKI Serwis Dzienny Opiekun 2, ul. Białostocka 24/115

Placówka nr 132 Radosne Dzieciaki, ul. Skrzetuskiego 36A

Placówka nr 138 Wyspa Marzeń – dzienny opiekun, ul. Redaktorska 16

Placówka nr 143 Calineczka – dzienny opiekun, ul. Daliowa 6

Placówka nr 146 Mali Odkrywcy, ul. Tkaczy 13a

Placówka nr 148 Peanuts Preschool – dzienny opiekun, ul. Żołny 24F

Placówka nr 149 Krasnoludki – dzienny opiekun, ul. Skarbka z Gór 148

Placówka nr 157 Kolorowa Zebra, ul. Bogumińska 12

Placówka nr 160 Suita, ul. Oleandrów 7/2

Placówka nr 179 Kajtusie – Aluzyjna, ul. Aluzyjna 18C

Placówka nr 182 Domowy Żłobek Akuku, ul. Zawiszy 12/129

Placówka nr 183 Opiekun Dzienny Nasze Szkraby, ul. Meander 18

Placówka nr 186 Akademia Zosi, ul. Ząbkowska 14/12

Placówka nr 187 Akademia Zosi, ul. Ząbkowska 14/21

Placówka nr 189 Poziomka 2, ul. F.M. Lanciego 14/115 i 153

Placówka nr 192 Maleństwo i Przyjaciele – Izbicka, ul. Izbicka 24B

Placówka nr 196 Echa Leśne Ursynów, ul. Janowskiego 50

Placówka nr 197 Echa Leśne Tarchomin, ul. Świderska 109 H/60

Placówka nr 200 Radośni Odkrywcy, ul. Estrady 128a

Placówka nr 205 Tuptu-Kabaty, ul. Stefana Dembego 5/U3

Placówka nr 206 Akademia Zosi, ul. Brzeska 18/U3

Placówka nr 210 Śpiewające Brzdące, ul. Arkuszowa 202

Placówka nr 221 Kociaki Rozrabiaki, ul. J. K. Chodkiewicza 8/14

Placówka nr 223 Jak u Mamy, ul. Libijska 4C

Placówka nr 233 Mamy Czas, ul. Bohdanowicza 19/2

Placówka nr 235 Biała Łączka, ul. Guderskiego 5/32

Placówka nr 236 Akademia Malucha “Ele Mele Dutki”, ul. Szaserów 27/U1

Placówka nr 240 Norlandia, ul. Edwarda Habicha 20

Placówka nr 241 Nasze Szkraby, ul. Janowskiego 13/U-2

Placówka nr 244 Klub Malucha Pani Chatka, ul. Hlonda 2C/113

Placówka nr 250 MANSA Stożek, ul. Biskupia 39

Placówka nr 251 Klub Dziecięcy „Baby Academy”, ul. Traktorzystów 20

Placówka nr 255 Poziomka 1, ul. Lachmana 2/LU 202

Placówka nr 257 Maja Baja, ul. Stryjeńskich 19

Przewiń do góry
Przejdź do treści