Informacja na nowy rok szkolny 2021/2022

Drodzy Rodzice,

przed nami nowy rok szkolny 2021/2022, a początek roku to wyjątkowy czas, który skupia w sobie wiele oczekiwań – dzieci i rodziców, wychowawców, kierowników, jak i organów prowadzących.

Czas, który nadszedł dla wielu z dzieci i Państwa będzie nowym niezwykle ważnym etapem w życiu. Będzie to wyjątkowa chwila, której może towarzyszyć stres i zaniepokojenie, w szczególności, że opieka w warszawskich żłobkach i punktach dziennego opiekuna wciąż organizowana jest w reżimie sanitarnym zgodnym z wytycznymi Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Zasady organizacji opieki określa procedura przyjęta Zarządzeniem nr 83/2020 Dyrektora Zespołu Żłobków m.st. Warszawy z dnia 24 listopada 2020 r.

Trudno wymagać od małych dzieci przestrzegania reżimu sanitarnego, stąd też polegamy na Państwa pełnej świadomości i odpowiedzialności, a jednocześnie wzywamy Państwa do rygorystycznego przestrzegania wszelkich środków ostrożności – osłony ust i nosa, noszenia rękawiczek jednorazowych lub dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego.

Pamiętajmy, że jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie i za swoje dzieci ale również za zdrowie i bezpieczeństwo osób przebywających w najbliższym otoczeniu.

Drodzy Rodzice, dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyliście nas powierzając nam pod opiekę swoje dzieci. Dołożymy wszelkich starań, aby czuły się one bezpieczne i radosne, a także spędziły w żłobku same kreatywne dni.

Życzę, aby nadchodzący rok szkolny był wolnym od trosk i problemów, a w razie jakichkolwiek pytań pracownicy Zespołu Żłobków m.st. Warszawy pozostają do Państwa dyspozycji.

Link do zarządzenia nr 83/2020 Dyrektora Zespołu Żłobków m.st. Warszawy z dnia 24 listopada 2020 r. w sprawie wprowadzenia procedury organizacji opiek w żłobkach m.st. Warszawy od dnia 25 listopada 2020 r.

Z poważaniem,

Edyta Jóźwiak

Dyrektor

Zespołu Żłobków m.st. Warszawy

 

Scroll to Top
Skip to content