Zaproszenie do zgłoszenia udziału w konkursie „Super Żłobek”

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że Prezydent m.st. Warszawy corocznie organizuje konkurs na placówkę Przyjazną Dziecku i Rodzinie ,,Super Żłobek, Super Klub Dziecięcy, Super Dzienny Opiekun” dla żłobków publicznych, żłobków niepublicznych i klubów dziecięcych zarejestrowanych w Rejestrze żłobków i klubów dziecięcych prowadzonym przez Prezydenta m.st. Warszawy oraz Dziennych opiekunów wpisanych do Wykazu prowadzonego przez Prezydenta m.st. Warszawy.

Konkurs zostanie przeprowadzony w podziale na 3 kategorie: kategoria dotycząca żłobków publicznych, kategoria dotycząca żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez podmioty niepubliczne oraz kategoria dotycząca dziennych opiekunów.

To sami rodzice rekomendują zwycięzcę. Laureaci konkursu otrzymają tytuł „Super Żłobka”, ,,Super Klubu Dziecięcego” lub ,,Super Dziennego Opiekuna” podczas Gali organizowanej w 4 kwartale br. z udziałem przedstawicieli Miasta oraz mediów. Informacje o zwycięzcach umieszczone zostaną na stronie internetowej Miasta i Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. Udział w konkursie daje szansę na pokazanie swojej codziennej pracy i docenienie jej przez rodziców. Ze swej strony serdecznie zachęcam Państwa do udziału w konkursie.

Aby zgłosić się do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: https://forms.office.com/r/FHRZz2At3z

Organizator na Państwa zgłoszenia czeka do 4 czerwca 2021 r.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Partnerem konkursu oraz sponsorem nagród w konkursie na placówkę Przyjazną Dziecku i Rodzinie  „SUPER ŻŁOBEK  SUPER KLUB DZIECIĘCY, SUPER DZIENNY OPIEKUN 2021” jest firma

 

Producent Profesjonalnych oczyszczaczy powietrza – AeraMax® Pro

Eliminacja smogu, zanieczyszczeń, bakterii i zarazków w placówce.

Zadbanie o zdrowie dzieci, to zadbanie  o najbardziej cenione przez rodziców „dobro”.

Scroll to Top
Skip to content