Akademia Wychowawcy Małego Dziecka
Zespołu Żłobków m.st. Warszawy
ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI!
O Akademii
Akademię Wychowawcy Małego Dziecka tworzymy z myślą o kształceniu wykwalifikowanych profesjonalistów zajmujących się opieką nad małym dzieckiem w żłobkach, klubach dziecięcych i w punktach dziennego opiekuna.
Prowadzimy bezpłatne szkolenia:
- Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym 280 godzin,
- szkolenie uzupełniające 80-godzinne dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym,
- Dzienny opiekun 160 godzin,
- szkolenie uzupełniające 40-godzinne dla dziennych opiekunów.
Programy szkoleń posiadają pozytywną decyzję Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej akredytującą nasze autorskie programy.
Po ukończeniu szkolenia, Uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji w zawodzie opiekuna w żłobku/klubie dziecięcym lub dziennego opiekuna.
Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu w opiece nad małym dzieckiem w żłobku i punkcie dziennego opiekuna.
Zajęcia prowadzone w ramach Akademii Wychowawcy Małego Dziecka są stworzone i prowadzone przez ekspertów i jednocześnie praktyków: psychologów, opiekunów, pielęgniarki i położne, pedagogów, ratowników medycznych, trenerów i nauczycieli – specjalistów w dziedzinie rozwoju dziecka w pierwszych 3 latach jego życia.
Od września do grudnia 2023 r. odbyły się dwie edycje szkoleń, w ramach których kwalifikacje do pracy w żłobku, klubie dziecięcym lub w punkcie dziennego opiekuna uzyskało 17 osób. W okresie marzec – maj 2024 r. odbyła się trzecia edycja szkoleń dla 24 osób.
Oferta Akademii jest skierowana do wszystkich osób planujących podjęcie pracy z małymi dziećmi w Warszawie oraz do pracowników Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
Dlaczego warto wybrać właśnie nas?
- jesteśmy liderem w opiece nad małym dzieckiem
- zapewniamy najlepszą jakość naszych usług
- zajęcia prowadzone są przez praktyków = specjalistów w dziedzinie rozwoju dziecka
- szkolenia są bezpłatne
- uwzględniamy potrzeby uczestników
O szkoleniach
Bezpłatne szkolenia w Akademii Wychowawcy Małego Dziecka tworzymy z myślą o kształceniu wykwalifikowanych profesjonalistów zajmujących się opieką nad małym dzieckiem w żłobkach, klubach dziecięcych i w punktach dziennego opiekuna.
Zobacz, które szkolenie jest najbardziej odpowiednie dla Ciebie:
- 280-godzinne szkolenie dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym
Jest to szkolenie dedykowane osobom, które chciałyby rozpocząć pracę jako opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, nigdy wcześniej nie pracowały z małymi dziećmi i nie podsiadają wykształcenia pedagogicznego, pielęgniarskiego / położniczego lub opiekunki dziecięcej. Szeroki zakres nauki począwszy od przebiegu rozwoju dziecka i jego psychopedagogicznych podstaw przez stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka aż po zagadnienia związane z kompetencjami opiekuna, pozwalają uczestnikom na zdobycie gruntownej wiedzy. Ta część szkolenia to 200 godzin zajęć stacjonarnych w formie warsztatów, ćwiczeń, wykładów, jak również zajęć w formie e-learningu. Natomiast podczas praktyk zawodowych, trwających 80 godzin, uczestnicy mają możliwość sprawdzenia w praktyce nabytej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności z zakresu opieki nad dzieckiem do lat 3.
- 80-godzinne szkolenie uzupełniające dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym
To szkolenie jest stworzone z myślą o osobach, które posiadają przynajmniej rok doświadczenia w pracy z dzieckiem w wieku do lat 3, natomiast mają przerwę dłuższą niż 6 miesięcy pomiędzy zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym. Takie szkolenie osoba spełniająca w/w warunki powinna odbyć w ciągu 6 miesięcy od dnia zatrudnienia na stanowisku opiekuńczym w żłobku. Szkolenie to składa się z 80 godzin zajęć teoretycznych stacjonarnych lub e-learningowych i jego zakres obejmuje głównie stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka oraz kompetencje opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym.
- 160-godzinne szkolenie dla dziennego opiekuna
Dzienny opiekun to jedna z form opieki nad małym dzieckiem. Dziennym opiekunem może być osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą lub zatrudniona przez inne podmioty. Dzienny opiekun sprawuje opiekę nad maksymalnie pięciorgiem dzieci. Jeśli pomaga mu przynajmniej jeden rodzic dziecka, to wówczas może sprawować opiekę nad ośmiorgiem dzieci.
Szkolenie 160-godzinne jest szkolenie dedykowane osobom, które chciałyby podjąć pracę jako dzienny opiekun, nigdy wcześniej nie pracowały z małymi dziećmi i nie podsiadają wykształcenia pedagogicznego, pielęgniarskiego / położniczego lub opiekunki dziecięcej. Nauka obejmuje rozwój dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa, stymulowanie jego wszechstronnego rozwoju oraz trening kompetencji dziennego opiekuna. Składa się z części teoretycznej w formie zajęć stacjonarnych warsztatów, ćwiczeń, wykładów, jak również zajęć w formie e-learningu w łącznym wymiarze 130 godzin oraz 30 godzin praktyk zawodowych, realizowanych w punkcie dziennego opiekuna.
- 40-godzinne szkolenie uzupełniające dla dziennego opiekuna
Szkolenie to jest przeznaczone dla osób, które mają kwalifikacje opiekunki dziecięcej, pielęgniarki lub położnej lub wykształcenie pedagogiczne zgodne z ustawą o opiece nad dziećmi i chciałyby podjąć pracę jako dzienny opiekun. Szkolenie to 40 godzin zajęć w zakresie treningu kompetencji dziennego opiekuna i innowacyjnych metod stymulowania rozwoju dziecka.
Programy naszych szkoleń posiadają pozytywną decyzję Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, wydaną pod numerem 4/2024 w dniu 29.01.2024 roku na okres 5 lat (https://www.gov.pl/web/rodzina/rok-2024-1).
Po ukończeniu 280-godzinnego i 160-godzinnego szkolenia (tj. zaliczeniu z wynikiem pozytywnym części teoretycznej i praktycznej) uczestnicy otrzymują certyfikaty, które potwierdzają zdobycie kwalifikacji w zawodzie opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym lub dziennego opiekuna.
Natomiast ukończenie szkoleń uzupełniających potwierdzane jest wydaniem certyfikatu potwierdzającego uzupełnienie wiedzy i umiejętności wymaganych do pracy jako opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym lub jako dzienny opiekun.
ZESPÓŁ AKADEMII
Ada Bolkowska
Z wykształcenia jestem psycholożką, absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego.
W Zespole Żłobków moim głównym zadaniem jest codzienne wspieranie dzieci oraz ich rodziców, zarówno podczas trudnego okresu adaptacji, ale i przez cały okres uczęszczania dziecka do żłobka. Na co dzień opracowuję informacje o funkcjonowaniu dziecka w placówce, prowadzę konsultacje z rodzicami oraz współpracuję z placówkami świadczącymi szeroko rozumianą pomoc psychologiczną.
Poza tym aktywnie wspieram całą kadrę pracowniczą poprzez rozpoznawanie indywidualnych możliwości dzieci, dobór form i metod opiekuńczo-wychowawczych oraz prowadzenie spotkań szkoleniowych o różnorodnej tematyce.
Pracuję również w prywatnym gabinecie psychologicznym, gdzie prowadzę terapie psychologiczne oraz Trening Umiejętności Społecznych.
Wieczorami chętnie sięgam po dobry film lub książkę. W wolnym czasie uwielbiam również podróżować i jeździć konno.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Rozpoznawanie i stymulowanie potrzeb dziecka.
Aleksandra Chilkiewicz
Pracuję jako położna w żłobku integracyjnym.
W pracy kieruję się przede wszystkim dbałością o dobro dziecka oraz indywidualnym podejściem do jego potrzeb. Do działania motywuje mnie obserwacja tego, w jaki sposób żłobek wpływa na rozwój samodzielności dziecka.
W moim przekonaniu bardzo ważne jest zbudowanie zaufania pomiędzy placówką, a rodzicami naszych podopiecznych. Każdego dnia staram się z empatią podchodzić do współpracowników, tak aby kadra wiedziała, że zawsze może liczyć na moje wsparcie, pomoc i zrozumienie.
Prywatnie interesuję się wszystkim, co związane z muzyką, książkami, a także psychologią i na tej płaszczyźnie rozwijam się.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Opieka pielęgnacyjna i zdrowotna nad dzieckiem prawidłowo i nieprawidłowo rozwijającym się, a także nad dziećmi niepełnosprawnymi oraz wymagającymi szczególnej opieki.
Karolina Dąbrowska
Z zawodu jestem opiekunką dziecięcą i psychologiem, dlatego moja praca jest odzwierciedleniem moich pasji, co wzbudza we mnie przekonanie, że robię to, co lubię.
Z natury jestem osobą spokojną o pozytywnym usposobieniu – moja szklanka jest zawsze do połowy pełna
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i spełnioną mamą dwójki dzieci.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Elementy metod terapeutycznych oraz Środowisko rodzinne jako czynnik warunkujący rozwój dziecka.
Aldona Gąsiorowska
Od 10 jestem pracownikiem Zespołu Żłobków, kierowniczką Żłobka nr 20 i 25.
Z wykształcenia jestem pielęgniarką, pedagogiem i specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi.
Przez kilka lat byłam wykładowczynią przedmiotów medycznych w szkołach policealnych na kierunkach: Opiekunka dziecięca oraz Opiekun osób starszych.
Jestem liderką programu „Rośnijmy Razem” UNICEF oraz prowadzącą warsztaty z rodzicami najmłodszych dzieci z warszawskich placówek.
W pracy ważny jest dla mnie profesjonalizm, uważność i kreatywność, w życiu prywatnym kieruję się mottem: „Rozwijasz się jako człowiek jedynie wtedy, gdy znajdziesz się poza własną strefą komfortu”.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Emisja głosu.
Katarzyna Gralewska
Na co dzień pracuję na stanowisku kierownika w Żłobku nr 53. Jestem psychologiem dziecięcym, terapeutą Integracji Sensorycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
Moja praca zawodowa od zawsze była związana z małymi dziećmi, ponieważ daje mi wiele radości i uśmiechu każdego dnia. Jest ona pełna wyzwań, ale również ogromnych nagród i satysfakcji.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Adaptacja jako rezultat rozwoju oraz Neurologiczne podstawy rozwoju.
Dominika Graniak
Z wykształcenia jestem pedagogiem, absolwentką studiów z zakresu Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz studiów podyplomowych z zakresu Organizacji i Zarządzania Oświatą.
Od 2020 r. pracuję jako Kierownik Żłobka w Zespole Żłobków m.st. Warszawy.
Każdy dzień mojej pracy obfituje w nowe, ciekawe doświadczenia, dzięki czemu cały czas się rozwijam, poszerzam swoją wiedzę i umiejętności pedagogiczne.
Jestem liderką programu „Rośnijmy Razem” UNICEF oraz prowadzącą warsztaty z rodzicami.
Prywatnie jestem spełnioną żoną i mamą dwójki dzieci. Praca z dziećmi jest moją największą pasją, którą z radością realizuję każdego dnia.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Kreowanie przedmiotowego i społecznego środowiska rozwoju dziecka.
Wioletta Iwańska
Z wykształcenia jestem pedagogiem. W Zespole Żłobków pracuję od 2018 roku, a przygodę tę zaczęłam jako opiekun w grupie dziecięcej. Obecnie jestem kierownikiem Żłobków nr 30 i 67. Jestem również liderką programu „Rośnijmy Razem” UNICEF skierowanego do rodziców najmłodszych dzieci.
Praca w żłobku wzbudza we mnie zachwyt nad dzieckiem na tak wczesnym etapie rozwoju. Jest to piękny okres dla dorosłego towarzysza dziecka, ale i wymagający od niego dużo ciepła, serca i mądrości.
Prywatnie jestem żoną i mamą - mam 5 dzieci. Rodzinnie poznajemy Polskę oraz wspólnie zdobyliśmy Koronę Gór Polskich. Lubię spacerować po lesie, grać w gry planszowe oraz lepić anioły z masy solnej.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Zabawa jako podstawowa forma aktywności dziecka.
Agnieszka Kowalczyk
Z wykształcenia jestem pielęgniarką oraz pedagogiem. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu zarządzania oraz zarządzania oświatą, a także psychologię pozytywną w wychowaniu dzieci i młodzieży.
Obecnie jestem kierowniczką Żłobka nr 44 w Warszawie.
Jestem autorką, koordynatorką oraz recenzentem programów i planów nauczania dla zawodów medycznych i społecznych, a także autorką zadań egzaminacyjnych dla zawodu opiekunki dziecięcej.
Jestem także trenerem w Stowarzyszeniu Przymierze Rodzin oraz wykładowczynią Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa.
Prywatnie mama dwójki dzieci z niepełnosprawnością oraz wolontariuszka w świetlicy środowiskowej dla dzieci, hospicjum domowym.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Zabawa jako podstawowa forma aktywności dziecka.
Jacek Kazimierski
Ukończyłem psychologię kliniczną dziecka na Uniwersytecie SWPS, a także studia podyplomowe z pedagogiki. Jestem certyfikowanym trenerem TUS.
Pierwsze doświadczenia zbierałem jeszcze jako student w ramach współpracy z poradnią Synapsis, a także w Terapeutycznej, gdzie uczyłem się prowadzić TUSy z dziećmi i młodzieżą.
Pracuję w Żłobkach nr 66 i 28 jako psycholog. Prowadzę szkolenia dla opiekunek podnoszące ich wiedzę, np. Rośnijmy Razem czy Pozytywna Dyscyplina, a także szereg pomniejszych jak np. Praca z dziećmi nieznającymi języka polskiego. Prowadzę również krótkie szkolenia dla rodziców z zakresu adaptacji ich dzieci w placówce. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, biorę udział w różnych szkoleniach (w tym szkoleniach online), panelach dyskusyjnych czy czerpiąc informacje naukowe z międzynarodowej prasy specjalistycznej dla psychologów.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Umiejętność radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów.
Marta Malinowska
Psycholog, absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach Integracja Sensoryczna I i II stopnia oraz Zarządzanie Oświatą
w Lublinie.
Obecnie kierownik Żłobka nr 55 w Warszawie, gdzie czuwam nad organizacją pracy placówki i jej prawidłowym funkcjonowaniem. Fascynuje mnie i bardzo satysfakcjonuje praca, w której mam możliwość towarzyszyć maluchom w ich szeroko rozumianym rozwoju i łączyć to z posiadanymi umiejętnościami kierowania zespołem, który tworzę.
Prywatnie mama, żona i spełniona kobieta pełna nowych pomysłów i wyzwań. Na co dzień czerpię radość z kontaktu z ludźmi, podróży, bliskości z naturą. W wolnej chwili uwielbiam spędzać czas z rodziną, która sprawia, że codziennie odkrywam siebie na nowo.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Źródła szans i zagrożeń dla rozwoju dziecka w wieku do lat 3. Mechanizmy rozwoju dziecka oraz Aspekty rozwoju dziecka.
Weronika Milczarek
Ukończyłam studia magisterskie z zakresu pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego do roli nauczyciela oraz studia podyplomowe na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Warszawie.
Pracuję w Żłobku nr 12 jako starsza pielęgniarka.
Medycznie swoje zainteresowania opieram na edukacja zdrowotnej i dydaktyce medycznej.
Prywatnie jestem wielbicielką scrapbookingu i polskich Mazur.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Metody planowania, dokumentowania i monitorowania rozwoju dziecka w codziennych sytuacjach.
Agnieszka Ryłło
Swoją pracę z dziećmi zaczęłam w 2000 roku. Z wykształcenia jestem opiekunką dziecięcą oraz nauczycielem wychowania przedszkolnego.
Na co dzień realizuję się pracując jako kierowniczka żłobka. Praca z ludźmi zarówno małymi jak i tymi większymi, sprawia mi dużą satysfakcję i jest ogromną inspiracją do dalszego rozwoju. W wolnym czasie, lubię piesze wycieczki z mężem po lesie i kontakt z naturą
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Budowanie relacji społecznych z dzieckiem, rodzicami i lokalnymi służbami odpowiedzialnymi za rozwój dziecka oraz Umiejętność efektywnej komunikacji z rodzicami.
Agnieszka Stefańska
Jestem absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych w zakresie Zarzadzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie SWPS.
W Zespole Żłobków pracuję od 2017 roku, obecnie w Dziale Edukacji i Ewaluacji. W mojej pracy najbardziej lubię kontakty z ludźmi, które są dla mnie siłą napędową i możliwość realizowania nowych projektów.
Uwielbiam podróże, te prawdziwe i dalsze, ale też te palcem po mapie. Mnóstwo frajdy sprawiają mi przygotowania do podróży, poznawanie kultury i historii miejsca, do którego się wybieram. W wolnym czasie czytam książki, od skandynawskich kryminałów Jo Nesbo czy Henninga Mankella, po biografie i książki historyczne.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Umiejętność pracy ze zróżnicowanymi językowo i kulturowo grupami dzieci.
Monika Szpakowska-Piotrowska
Od 2015 r. pracuję na stanowisku kierowniczki Żłobka nr 33 "Chatka Mądrego Skrzatka" na warszawskim Gocławiu. Od 13 lat jestem związana z Zespołem Żłobków.
Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studiów podyplomowych z zakresu organizacji i zarządzania placówką oświatową.
,,Praca z dziećmi to dla mnie nie tylko zawód ale przede wszystkim pasja.
To niesamowite uczucie móc obserwować ich rozwój i pomagać im w odkrywaniu świata..."
Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama 19-letniej córki, pasjonatka kulinarnych eksperymentów oraz wielbicielka książek kryminalnych.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Wprowadzenie dziecka w kulturę.
Dorota Leszczyńska
Z wykształcenia jestem pielęgniarką i absolwentką Liceum Medycznego nr 1 w Warszawie.
Od 2006 r. pracuję jako pielęgniarka w jednym z warszawskich żłobków.
Prywatnie jestem mamą dwójki dorosłych dzieci. Uwielbiam podróże, a w szczególności wyjazdy nad morze. W wolnym czasie czytam książki i oglądam programy popularno-naukowe.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Opieka pielęgnacyjna i zdrowotna nad dzieckiem prawidłowo i nieprawidłowo rozwijającym się.
Joanna Ziółkiewicz
Jestem absolwentką filologii angielskiej oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia pozytywna. Wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży.
W Zespole Żłobków pracuję od 2014 r., od 2023 r. na stanowisku kierownika Działu Edukacji i Ewaluacji.
Jestem badaczką amerykańskiego narzędzia CLASS Toddler, dzięki któremu sprawdzamy jakość codziennych doświadczeń dzieci w grupie dziecięcej w żłobku.
Fascynuje mnie psycholingwistyka, w tym rozwój językowy dzieci jedno i dwujęzycznych, a także wszelkie innowacje związane ze wspieraniem dziecka w rozwoju.
Prywatnie fanka seriali oraz sztuki makijażu.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Ochrona praw dziecka.
Anna Rafalak
Z wykształcenia jestem pedagogiem, od lat związana z obszarem opieki nad najmłodszymi. Wykonywałam zadania na stanowisku opiekunki w żłobku oraz koordynatora ds. dziennych opiekunów. Obecnie pełnię funkcję kierownika żłobka, gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram i dbam o prawidłowy rozwój dzieci.
Jestem także ratownikiem kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz instruktorem pierwszej pomocy, co pozwala mi nie tylko zapewnić bezpieczeństwo podopiecznym, ale także przekazywać istotne umiejętności innym.
Posiadam certyfikat badaczki amerykańskiego narzędzia CLASS Toddler służącego m.in. do badania jakości codziennych doświadczeń dzieci w żłobkach.
Poza swoją profesją, jestem także szczęśliwą kobietą o wielkiej pasji do siatkówki. Siatkówka nie tylko stanowi integralną część mojego życia, ale także pozwala na rozwijanie zdrowego trybu życia i budowanie relacji z innymi pasjonatami tego sportu.
Jednym zdaniem – moje życie to harmonijne połączenie zawodowej pasji, zaangażowania społecznego oraz prywatnego spełnienia.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Podstawy medycyny ratunkowej (udzielanie dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej).
Iwona Marecka
W Zespole Żłobków m.st. Warszawy jestem zatrudniona od 2007 roku.
Początkowo zajmowałam stanowisko Kierownika Kadr, obecnie od kilku lat wykonuję zadania służby BHP. W ostatnim czasie zajmuję się również szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzonymi dla pracowników Zespołu.
Posiadam wykształcenie wyższe o kierunkach ekonomia, prawo pracy, zarządzanie i marketing, zarządzanie personelem, psychologia pracy, bezpieczeństwo człowieka w środowisku pracy oraz przygotowanie pedagogiczne. Kilka lat uczyłam w szkołach policealnych przedmiotów zawodowych z zakresu prawa i bhp.
Różnorodność doświadczeń, jakie zdobyłam będąc zatrudniona w Zespole Żłobków i wykonując ciekawe zadania daje mi wiedzę i umiejętności, którymi lubię się dzielić z innymi.
W Akademii Wychowawcy Małego Dziecka prowadzę zajęcia pn. Podstawy Medycyny Ratunkowej (udzielanie pierwszej pomocy dziecku).
- Dokumenty
- Dla uczestników
- Kontakt
Akty prawne:
- Regulamin szkoleń
- Regulamin praktyk
- Decyzja nr 4/2024 Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
- Program szkolenia 280 godzin
- Program szkolenia 160 godzin
- Program szkolenia 80 godzin
- Program szkolenia 40 godzin
Pozostałe dokumenty:
- Oświadczenie o zapoznaniu z Regulaminem praktyk
- Skierowanie do odbycia praktyk
- Dzienniczek praktyk
- Lista obecności na zajęciach praktycznych
- Oświadczenie o krajach zamieszkania
- Oświadczenie o nieprowadzeniu przez państwo zamieszkania rejestru karnego
- Terminarz zjazdów – IV edycja AWMD_wrzesień – grudzień
Oficjalna platforma e-learningowa Moodle przeznaczona dla Uczestników Szkolenia znajduje się pod adresem: https://szkolenia.zlobki.waw.pl
Kontakt mailowy: szkolenia-zz@zlobki.waw.pl
Kontakt telefoniczny:
Joanna Tomaszewska tel. 22 277 52 68
Aneta Bernacka tel. 22 277 52 21